ARAÇ ALARACININ DEĞERİNİ ÖĞRENHIZLI KREDİ BAŞVURUSU YAPrenew AVANTAJLARIREFACTORY
undefined 1undefined 2

Renew Avantajları

Renault Group, ikinci el faaliyetlerine yeni kimliği ile büyüyerek devam ediyor. 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de 56 noktada faaliyet gösteren Renault2, Renew ile değişimi Türkiye’ye taşıyor.

Renew, 96 nokta kontrolü yapılan araçlarda 12 aya varan garanti imkânı, cazip finansman seçenekleri, takas imkânı ile ikinci elde güvenilirlik ve her marka modelin bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

96 nokta kontrolü

Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan 96 nokta kontrolü ile araçların motor ve mekanik, kaporta ve boya gibi aksamlarının mevcut durumu hakkında en doğru ve detaylı bilgi sizinle paylaşılmaktadır. Araçların 96 nokta kontrolünde tespit edilen bakım ve onarım ihtiyaçları uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

12 ay Garanti

96 nokta kontrolünden geçmiş, 8 yaş ve 160.000 km altında olan tüm marka araçlar için 6/12 ay süreyle uzatılmış garantiler renew güvencesi ile sunulmaktadır. Bu garantiler, yetkili satıcılarımızda sizlere sunulan araçlarda meydana gelebilecek arızalara karşı koruma sağlar. Ortaya çıkacak olan masraflar garanti kapsamında olması durumunda poliçe tarafından karşılanır. Tüm detaylar için yetkili satıcılarımızdan bilgi alabilirsiniz.

estetik ve aksesuar

renew güvencesiyle satın aldığınız tüm kullanılmış araçlar teslimat öncesinde sizin için detaylı temizlenmektedir. Profesyonel ekipler ve özel malzemeler kullanılarak yapılan estetik işlemleri sayesinde aracınız ilk günkü gibi size teslim edilir. Uygun aksesuarlarla aracınızın görünümünü daha da dikkat çekici hale getirmek ve sürüş konforunuzu artırmak için yetkili satıcılarımızla görüşebilirsiniz.

renew Finans

Hayalinizdeki araca sahip olmanız için, bireysel ihtiyaçlarınıza uygun esnek ve avantajlı taşıt kredisi çözümleri ile renew Finans yanınızda. Tek yapmanız gereken aracınızı seçmek ve seçtiğiniz aracın detay sayfasında bulunan Hızlı Araç Kredisi başvuru formunu doldurmak. Cazip kampanyalar ve ödeme seçeneklerinden faydalanmak, en önemlisi hayalinizdeki araca hemen sahip olmak için renew Finans ile iletişime geçin!