Kampanyalar

Yeni araç satın almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

RENEW’DE TÜZEL MÜŞTERİLERE ÖZEL 36 AY VADEYE KADAR KREDİ FIRSATI

RENEW’DE TÜZEL MÜŞTERİLERE ÖZEL 36 AY VADEYE KADAR KREDİ FIRSATI

Tüzel veya şahıs firması olan Renew müşterilerine 36 ay vadeye kadar 5,49% faiz oranı ile taşıt kredisi sunulmaktadır. 

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili finansal kampanya, Renew modellerinin satın alımında tüzel müşteriler için geçerlidir. Kampanyada, 400.000 TL kredi, 36 ay vade ve %5,49 faiz oranı ile aylık ödeme 27.559 TL’dir. Araç için peşinat ödemesi ayrıca yapılacaktır.
 


Finansman kampanyaları Renault Finans’ın şartlarına bağlıdır.  Kampanyalı faiz oranları ticari kullanımda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) sigorta ürünü ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma sigorta ürününün satın alınmadığı durumda, Renault Finans’ın baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Ayrıntılı bilgi Renew Yetkili Satıcıları’nda. 
 


(Aylık Ticari Maliyet Oranı; %5,93, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %99,74)

RENEW’DE BİREYSEL MÜŞTERİLERE ÖZEL 36 AY VADEYE KADAR KREDİ FIRSATI

RENEW’DE BİREYSEL MÜŞTERİLERE ÖZEL 36 AY VADEYE KADAR KREDİ FIRSATI

Renew’de bireysel müşterilere (tüketiciler) 36 ay vadeye kadar 5,49% faiz oranı ile taşıt kredisi sunulmaktadır. 


Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili finansal kampanya, Renew modellerinin satın alımında bireysel müşteriler (tüketiciler) için geçerlidir. Kampanyada, 200.000 TL kredi, 36 ay vade ve %5,49 faiz oranı ile aylık ödeme 16.198 TL’dir. Araç için peşinat ödemesi ayrıca yapılacaktır.


Finansman kampanyaları Renault Finans’ın şartlarına bağlıdır.  Kampanyalı faiz oranları bireysel kullanımda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) sigorta ürünü ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma sigorta ürününün satın alınmadığı durumda, Renault Finans’ın baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.


Ayrıntılı bilgi Renew Yetkili Satıcıları’nda. 


(Aylık Ticari Maliyet Oranı; %7,20, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %130,22)